Vega test


Vega test – wykonujemy najnowszą metodą opracowaną na podstawie badań naukowców: Raymond Rife, Hulda Clark.

F-scan to najnowocześniejsza, najszybsza i najbardziej precyzyjna biorezonansowa metoda diagnostyczna, która umożliwia wykonanie testów na obecność pasożytów oraz innych drobnoustrojów chorobotwórczych w badanym organizmie (toksyny, pleśnie, bakterie, wirusy, związki chemiczne, niektóre metale).

Badanie vega test trwa kilka minut (całe spotkanie ok. godziny), w ciągu których urządzenie niezwykle dokładnie rejestruje częstotliwości patogenów: pasożytów, bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy, toksyn, rozpuszczalników, metali, co ma ogromne znaczenie w określeniu trafnych i skutecznych terapii oczyszczających.

Uzyskany rejestr częstotliwości jest indywidualną receptą na oczyszczanie organizmu z wykrytych podczas badania patogenów.

Diagnoza prowadzona jest za pomocą certyfikowanych urządzeń F-SCAN szwajcarskiej firmy TB Electronics, posiadających odpowiednie oznaczenia unijne, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Uwaga!  Diagnoza aparatem F-Scan jest jednym z elementów diagnozy stanu zdrowia, ale nie zastępuje profesjonalnej diagnozy medycznej, tradycyjnej wizyty i badań lekarskich. Zawsze należy kontaktować się ze swoim lekarzem specjalistą. Badania i oczyszczanie organizmu za pomocą generatora powinny być wsparciem dla tradycyjnego leczenia.

F-scan